Načítám Akce

Dance no limit ix

  • akce již proběhla.

Tanec v duchu zimy s živými hudebními nástroji

Ecstatic dance

Únor 11, 2022
18:30
- 21:30

Tanec v duchu zimy s živými hudebními nástroji

Bude se tančit. Máme tady sice zimu, energie je vtažená dovnitř, ale proč se ochudit o jiný zážitek z tance? Možná, že to tentokrát bude více o vnitřním pocitu než o silných prožitcích.  Možná to bude více o propojení a o zachycení přítomného okamžiku. Možná se dotkneme něčeho, co je ukryto v klidném pohybu zimy.

Tanec bez hodnocení sebe či ostatních. Tanec jako spontánní projev.

Uvolnění mysli a těla, propojení sám se sebou a ostatními ve zdravé atmosféře.

Za DJ pultem Tomáš

Set Vás povede dovnitř, do sebe. Tak jako zima stahuje energii dovnitř, tak i hudba bude pracovat v tomto rytmu. Bude jemnější, niternější navíc zatím nejvíce z našich dosavadních akcí propojená s živou hudbou. Tentokrát kromě houslí a trubky uslyšíte i čarovné zvuky, cinkání, zvonění, jemné melodie a rytmiku kamaráda  perkusionisty Martina, který svým uměním podpoří zimní atmosféru. Set bude spojením rozličných stylů: trance,  ethno, tribe music, dub, house, funky, psy-chill, chillout, latino, gipsy, výpravná hudba, meditační hudba ….

Celý hudební set se teprve bude tvořit a rozhodli jsme se být více interaktivní již v přípravě. Pokud máte podnět na skladbu, kterou by jste rádi slyšeli, dejte vědět zde dole do komentáře. Zároveň prosím zvažte koncept akce a tedy její vhodnost. Nezaručujeme, že se skladba výsledně v setu objeví, ale pokud do konceptu zapadat bude, tak ji rádi přidáme 🙂

Pro inspiraci můžete poslechnout set viz tlačítko níže.

Složení akce

úvodní kruh s naladěním

2 hod tance

závěrečná relaxace

Obsazení

Tomáš Groulík

Hraní na trumpetu je jeden z mých nástrojů, který mi dovoluje se toulat po světě a zároveň je to moje vášeň, můj prostředek k vyjadřování sebe, svých pocitů a stavů, které je mnohem jednodušší vyjádřit hudbou než slovy. Je to i nástroj, který  mě spojuje s lidmi, kamarády, muzikanty, kteří “rezonují” s tím co hudbou vyjadřuji tedy “rezonují” se mnou. A takto navázaná přátelství jsou obvykle velmi silná. 

WWW.TOULAVATRUMPETA.CZ

CESTOVATEL, DJ, HUDEBNÍK, WEB DEVELOPER

Tom s trumpetou

Alice Nováková

Narodila jsem se s uměleckou duší, což pro mne znamená, že potřebuji tvořit. Nejlépe se dokážu vyjadřovat beze slov, proto se věnuji různým činnostem, kde to mohu využít. Jako je umění doteku-masáže. Ale občas napíšu báseň, krátké zamyšlení, namaluji obraz, zpívám, použiji sametový zvuk příčné flétny k meditačním účelům. Blízké mi je i divadlo, pěstování bylin a květin.

WWW.VANILKOVADUSE.CZ

ÁYURVÉDSKÉ MASÁŽE, HUDEBNICE, 12-TI LETÁ PRAXE S VEDENÍM SKUPIN, SEBEROZVOJOVÉ SEMINÁŘE – PRÁCE S ENERGETIKOU TĚLA, DECHEM, TRANZEM, MEDITACE, PROŽITKOVÁ PSYCHOTERAPIE,  UVOLŇUJÍCÍ KREATIVNÍ TECHNIKY

 

Alice Nováková
Cyril s houslemi

Cyril Kubiš

Hudba se stala mojí celoživotní cestou, po které jsem šel nejen jako interpret (houslista), ale i jako muzikolog, dirigent, pedagog, skladatel a organizátor hudebního života. Až problémy, které mi znemožňovaly hudbu realizovat, mě přivedly k hledání hlubší kvality života a meditacím. Získal jsme poznání, které se projevilo nejenom v novém pohledu na svět hudby a rozvoji hudebníka, ale celkově v mém vlastním životě. Nabyté zkušenosti jsem zachytil v Hudebních hrách, aplikaci Neutee a také v hudbě na svých CD. Jako průvodce hudebníkovou duší předávám poznání dál na hudebních školách, kurzech a festivalech. Přednáším o trémě, improvizaci, správném cvičení a také o tom, jak se postavit k poslání hudebníka v dnešní době. V současnosti vyučuje hudební výchovu a nástrojovou prax v základní škole Ježek bez klece v Brně.

WWW.HUDEBNIHRY.CZ

HOUSLISTA, MUZIKOLOG, DIRIGENT, PEDAGOG, SKLADATEL, ORGANIZÁTOR HUDEBNÍHO ŽIVOTA

Martin Tomáško

Martin Tomaško

Hraje na rytmické nástroje a na perkuse. Hudebním vzděláním ve hře na bubny a perkuse ho provázeli popřední čeští i zahraniční perkusisti ( Hearn Gadbois, Zbyňek (Tokhi) Krupa, Miloš Vacík, Miroslav Čipera, Ibrahim Abu Hassan). Je dlouhodobě trénován v oblasti meditací, meditačních terapií a tantrických seminářů. Absolvováním dlouhodobých tréninků v sobě objevil veliký cit a vhled do uměleckého prožívání. Jeho rytmika citlivě podporuje všechny skladby a vytváří zvláštní tajemno a hloubku.

BIT.LY/MARTINTOMASKO

PERKUSIONISTA

Podrobnosti

Datum:
Únor 11, 2022
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
222Kč – 250Kč
Rubrika Akce:
Ecstatic dance

Pořadatelé

Alice Nováková
Tomáš Groulík

Místo konání

Domeček
Antonína Procházky 9/5
Brno, Brno-Město 62300 Czech Republic
+ Google Mapa
Telefon:
775371204

1 komentář

  1. Dance No Limit

    Celý hudební set se teprve bude tvořit a rozhodli jsme se být více interaktivní již v přípravě. Pokud máte podnět na skladbu, kterou by jste rádi slyšeli, dejte vědět zde do komentáře. Zároveň prosím zvažte koncept akce a tedy její vhodnost. Nezaručujeme, že se skladba výsledně v setu objeví, ale pokud do konceptu zapadat bude, tak ji rádi přidáme 🙂

    Odpovìdìt

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  1. Dance No Limit napsal:

    Celý hudební set se teprve bude tvořit a rozhodli jsme se být více interaktivní již v přípravě. Pokud máte podnět na skladbu, kterou by jste rádi slyšeli, dejte vědět zde do komentáře. Zároveň prosím zvažte koncept akce a tedy její vhodnost. Nezaručujeme, že se skladba výsledně v setu objeví, ale pokud do konceptu zapadat bude, tak ji rádi přidáme 🙂

cs_CZČeština
Dance No Limit

Informace o akcích

Zasíláme pouze informace o plánovaných akcích. NESPAMUJEME!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení proběhlo úspěšně. Děkujeme za přízeň :)

Připni na Pinterestu

Sdílej Toto