Načítám Akce

Dance no limit viii

  • akce již proběhla.

S živými nástroji

Ecstatic dance

Říjen 22, 2021
18:30
- 21:30

Tentokrát s živými nástroji

Za DJ pultem Tomáš

Set bude spojením rozličných stylů: trance,  ethno, tribe music, dub, house, funky, psy, chillout, latino, gipsy, výpravná hudba, meditační hudba …. Zavede vás do rozličných kultur světa vnějšího ale i vnitřního. Zároveň bude oživen živými nástroji – magickými houslemi Cyrila a trubkou Tomáše a možná i dalšímy.

Pro inspiraci můžete poslechnout set viz tlačítko níže. Nicméně poslední set, který v ukázkách je jsem v rámci Dance No Limit ještě nehrál a chci jej z části použít pro tuto akci, tedy pokud plánujete přijít, tak doporučuji jej neposlouchat celý, ať tam je ten prvek „překvapení“, který nás pomáhá držet v přítomnosti:)

Přijďte se vytančit

Ať jsou to jakékoliv emoce, napětí, únava, zmatek, nejistota, zacyklenost, stereotyp, bezmoc… 

Nebo si zatančit jen tak, z radosti ze života, z pohybu, z hudby, z tance, ze společné energie…

Tanec bez hodnocení sebe či ostatních. Tanec jako spontánní projev.

Uvolnění mysli a těla, propojení sám se sebou a ostatními ve zdravé atmosféře.

Magické housle Cyrila

Taneční set okořeníme vstupy živých nástrojů a přidáme tak do jeho živosti.

Složení akce

úvodní kruh s naladěním

2 hod tance

závěrečná relaxace

Na koho se můžete těšit

Obsazení

Tomáš Groulík

Hraní na trumpetu je jeden z mých nástrojů, který mi dovoluje se toulat po světě a zároveň je to moje vášeň, můj prostředek k vyjadřování sebe, svých pocitů a stavů, které je mnohem jednodušší vyjádřit hudbou než slovy. Je to i nástroj, který  mě spojuje s lidmi, kamarády, muzikanty, kteří “rezonují” s tím co hudbou vyjadřuji tedy “rezonují” se mnou. A takto navázaná přátelství jsou obvykle velmi silná. 

WWW.TOULAVATRUMPETA.CZ

CESTOVATEL, DJ, HUDEBNÍK, WEB DEVELOPER

Tom s trumpetou

Alice Nováková

Narodila jsem se s uměleckou duší, což pro mne znamená, že potřebuji tvořit. Nejlépe se dokážu vyjadřovat beze slov, proto se věnuji různým činnostem, kde to mohu využít. Jako je umění doteku-masáže. Ale občas napíšu báseň, krátké zamyšlení, namaluji obraz, zpívám, použiji sametový zvuk příčné flétny k meditačním účelům. Blízké mi je i divadlo, pěstování bylin a květin.

WWW.VANILKOVADUSE.CZ

ÁYURVÉDSKÉ MASÁŽE, HUDEBNICE, 12-TI LETÁ PRAXE S VEDENÍM SKUPIN, SEBEROZVOJOVÉ SEMINÁŘE – PRÁCE S ENERGETIKOU TĚLA, DECHEM, TRANZEM, MEDITACE, PROŽITKOVÁ PSYCHOTERAPIE,  UVOLŇUJÍCÍ KREATIVNÍ TECHNIKY

 

Alice Nováková
Cyril s houslemi

Cyril Kubiš

Hudba se stala mojí celoživotní cestou, po které jsem šel nejen jako interpret (houslista), ale i jako muzikolog, dirigent, pedagog, skladatel a organizátor hudebního života. Až problémy, které mi znemožňovaly hudbu realizovat, mě přivedly k hledání hlubší kvality života a meditacím. Získal jsme poznání, které se projevilo nejenom v novém pohledu na svět hudby a rozvoji hudebníka, ale celkově v mém vlastním životě. Nabyté zkušenosti jsem zachytil v Hudebních hrách, aplikaci Neutee a také v hudbě na svých CD. Jako průvodce hudebníkovou duší předávám poznání dál na hudebních školách, kurzech a festivalech. Přednáším o trémě, improvizaci, správném cvičení a také o tom, jak se postavit k poslání hudebníka v dnešní době. V současnosti vyučuje hudební výchovu a nástrojovou prax v základní škole Ježek bez klece v Brně.

WWW.HUDEBNIHRY.CZ

HOUSLISTA, MUZIKOLOG, DIRIGENT, PEDAGOG, SKLADATEL, ORGANIZÁTOR HUDEBNÍHO ŽIVOTA

Podrobnosti

Datum:
Říjen 22, 2021
Čas:
18:30 - 21:30
Cena:
250Kč
Rubrika Akce:
Ecstatic dance

Pořadatelé

Alice Nováková
Tomáš Groulík

Místo konání

Domeček
Antonína Procházky 9/5
Brno, Brno-Město 62300 Czech Republic
+ Google Mapa
Telefon:
775371204

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština
Dance No Limit

Informace o akcích

Zasíláme pouze informace o plánovaných akcích. NESPAMUJEME!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení proběhlo úspěšně. Děkujeme za přízeň :)

Připni na Pinterestu

Sdílej Toto