Načítám Akce

Magie přítomnosti

  • akce již proběhla.

DJ Luminus
Záměrem tohoto tanečního večera je oslavovat kouzlo přítomného momentu. Hudba a tanec nám dovolují plně se oddat jedinečnému TADY a TEĎ a nechat odplout všednodenní zaplněnost mysli. Přidejte se k nám a dovolte si na vše zapomenout ve víru rytmů a melodií. Hudba inspiruje tanečníky a tanečníci inspirují hudbu. Nechte se s námi unášet na této vlně inspirace a uvidime kam až můžeme společně doplout. Průběh setu bude intuitivně doprovázen živými nástroji (trubka, housle).

Ecstatic dance

Duben 28
18:30
- 21:00

Magie přítomnosti

Tančíme v centru Brna

Studio Tlukot,
Novobranská 4,
Brno-město

Mapa viz níže na stránce

Za pultem

DJ Luminus

Složení akce

úvodní kruh s naladěním
2 hod tance
relaxace
závěrečný kruh

Obsazení

DJ Luminus (Marek)

DJ Luminus (Marek) pořádá taneční události  I-Opener a Vortex v USA. Nyní ale dočasně žije v Praze. Marek hraje pro extatické tance, kurzy jógy a vědomé párty. Jeho inspirací je vytvořit hudební prostory, v kterých se účastníci mohou ztratit v extatickém zážitku, propojit se hluboce se svým tělem a svými emocemi. Při tancích s DJem Luminus si můžete procítit lyrické momenty, stejně jako se můžete nabít energií v divokém víru povznášejících rytmů.Jeho hudební mixy si můžete poslechnout zde: 

DJ Luminus – MIXCLOUD

 

Luminus

Tomáš Groulík

Spojování DJ setů s živými nástroji mě hodně baví. Obvzvláště ve spojení s ecstatic dance, protože tam spojuji 3 mé vášně. Hraní na trubku, ecstatic dance a mixování. Rád prozkoumávám tyto možnosti a hraní si se zvukem živým i digitálním. Hraní na trumpetu je také jeden z  prostředeků k vyjadřování sebe, svých pocitů a stavů, které je někdy mnohem jednodušší vyjádřit hudbou než slovy. Je to i nástroj, který  mě spojuje s lidmi, kamarády, muzikanty, kteří “rezonují” s tím co hudbou vyjadřuji tedy “rezonují” se mnou.

TOULAVATRUMPETA.CZ

DJ, HUDEBNÍK, WEB DEVELOPER, CESTOVATEL

Tom s trumpetou

Alice Nováková

Narodila jsem se s uměleckou duší, což pro mne znamená, že potřebuji tvořit. Nejlépe se dokážu vyjadřovat beze slov, proto se věnuji různým činnostem, kde to mohu využít. Jako je umění doteku-masáže. Ale občas napíšu báseň, krátké zamyšlení, namaluji obraz, zpívám, použiji sametový zvuk příčné flétny k meditačním účelům. Blízké mi je i divadlo, pěstování bylin a květin.

WWW.VANILKOVADUSE.CZ

ÁYURVÉDSKÉ MASÁŽE, HUDEBNICE, 12-TI LETÁ PRAXE S VEDENÍM SKUPIN, SEBEROZVOJOVÉ SEMINÁŘE – PRÁCE S ENERGETIKOU TĚLA, DECHEM, TRANZEM, MEDITACE, PROŽITKOVÁ PSYCHOTERAPIE,  UVOLŇUJÍCÍ KREATIVNÍ TECHNIKY

 

Alice Nováková
Cyril s houslemi

Cyril Kubiš

Hudba se stala mojí celoživotní cestou, po které jsem šel nejen jako interpret (houslista), ale i jako muzikolog, dirigent, pedagog, skladatel a organizátor hudebního života. Až problémy, které mi znemožňovaly hudbu realizovat, mě přivedly k hledání hlubší kvality života a meditacím. Získal jsme poznání, které se projevilo nejenom v novém pohledu na svět hudby a rozvoji hudebníka, ale celkově v mém vlastním životě. Nabyté zkušenosti jsem zachytil v Hudebních hrách, aplikaci Neutee a také v hudbě na svých CD. Jako průvodce hudebníkovou duší předávám poznání dál na hudebních školách, kurzech a festivalech. Přednáším o trémě, improvizaci, správném cvičení a také o tom, jak se postavit k poslání hudebníka v dnešní době. V současnosti vyučuje hudební výchovu a nástrojovou prax v základní škole Ježek bez klece v Brně.

WWW.HUDEBNIHRY.CZ

HOUSLISTA, MUZIKOLOG, DIRIGENT, PEDAGOG, SKLADATEL, ORGANIZÁTOR HUDEBNÍHO ŽIVOTA

Podrobnosti

Datum:
Duben 28
Čas:
18:30 - 21:00
Cena:
350Kč
Rubrika Akce:
Ecstatic dance

Pořadatelé

Alice Nováková
Tomáš Groulík

Místo konání

Studio Tlukot
Studio Tlukot, Novobranská 4, Brno-město
Brno, 602 00 Czech Republic
+ Google Mapa
Webová stránka:
https://www.tlukot.cz/

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština
Dance No Limit

Informace o akcích

Zasíláme pouze informace o plánovaných akcích. NESPAMUJEME!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení proběhlo úspěšně. Děkujeme za přízeň :)

Připni na Pinterestu

Sdílej Toto