Načítám Akce

Tanec tvé duše

  • akce již proběhla.

Prožitkový workshop

Workshop

Listopad 26, 2021
18:00
- 22:00

V čem se extatický tanec a tanec Tvé duše schodují

Oba nabízí bezpečný prostor pro tanec a sebevyjádření. Na obou akcích můžete tancovat na různorodou hudbu, která však má hloubku, jež nám pomáhá se do tance ponořit. Taktéž na obou akcích huda i tanečníci prochází energetickou vlnou, jež se v průběhu vyvíjí a dovoluje zkoumat sám sebe v různých energiích.. a v neposlení řadě, na parketu se nemluví.

Jaký je rozdíl mezi extatickým tancem a tancem Tvé duše?

Hlavní rozdíl TTD oproti ED spočívá v tom, že TTD je workshop. V praxi to znamená, že TTD má průvodce slovem který aktivuje vlastni vnitřní vedení… kdežto ED je více zaměřeno na vnitřní vedení s podporou průvodce … DJ který tvoří „podhoubí“. V ED je celý proces veden kontinuální hudbou, jež vybírá DJ a jedna píseň navazuje na druhou (bez zastavení, tzv. hudební set). Během workshopu TTD, kromě pečlivého výběru hudby, přináším možnost naslouchat mému vedení hlasem. Mezi jednotlivými písněmi, vás budu směrovat, abyste se dostali hlouběji do spojení se sebou skrze jednuduchá doporučení, jak se můžete zkusit pohybovat apod. Toto vedení naslouchat můžete podle libosti a v ideálním případě čím déle budeme tancovat, tím méně podnětů z mé strany bude přicházet, protože už budete pěkně na sebe napojení a necháte se vést už jen hudbou a budete si svým vlastním způsobem užívat spojení se svojí duší.

Další rozdíl je kontaktnost.. Na začátku TTD většinou všichni tančí sami se zavřenými očima, aby se každý na sebe naladil.. Později, pokud ucítím, že skupina je na to naladěná vás můžu vyzvat aktivně k následování impulzů k kontatku s ostatními účastníky a často se stává že velká část skupiny si pak užívá možnost být v kontaktu s ostatními, tak někdy skončíme nahromadě, vlníme se a smějeme 🙂 Tohle se však nedá plánovat a každá skupina je jiná 🙏

Podrobnosti

Datum:
Listopad 26, 2021
Čas:
18:00 - 22:00
Cena:
300Kč
Rubrika Akce:
Workshop
Webová stránka:
https://strunkovani.cz/tanec-tve-duse/prihlaska

Pořadatel

Jindřich Širůček
Telefon:
775 235 099
Email:
jindrich.sirucek@gmail.com
Webová stránka:
https://www.facebook.com/jindrich.sirucek/

Místo konání

Domeček
Antonína Procházky 9/5
Brno, Brno-Město 62300 Czech Republic
+ Google Mapa
Telefon:
775371204

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

cs_CZČeština
Dance No Limit

Informace o akcích

Zasíláme pouze informace o plánovaných akcích. NESPAMUJEME!

 
 
 
 
 
 
 
 
 

Přihlášení proběhlo úspěšně. Děkujeme za přízeň :)

Připni na Pinterestu

Sdílej Toto